מס' צפיות - 199
דירוג ממוצע -
המואזין מחריש אוזניים
למה בישובים היהודים צריכים לשמוע את המואזין ?
מאת: יובל בן-יעקב 03/11/12 (23:12)

בשנים האחרונים הולכת ומחריפה תופעת הרעש מהמסגדים מהכפרים הסמוכים לזכרון יעקב, ואני גם הייתי עד לקול המואזין במסגד של מזרע הסמוך לקיבוץ עברון בגליל המערבי, שם לדעתי הרעש חודר לתוך חדרי השינה ולא מבין איך מזכירי קיבוץ זה מאפשרים לדבר הזה לקרות, זה בלתי נסבל, נשמע שהם ממש מתגרים ביהודים, מותחים עד  קצה הגבול, עד שלמישהו ישבר ויעשה מעשה, אולי מוצדק אפילו, כי איך ניתן לשמוע כל הזמן את המואזין.

צדקה חברת הכנסת מישראל ביתנו, מיכאלי, שטיפלה בנושא שחייב להיות בטיפולם של השר לאיכות הסביבה ושר לבטחון פנים, ואולי שר המשפטים, לא יתכן שקול המואזין יפריע לכל הסביבה, האם תושבי תל-אביב או חיפה היו מוכנים לחיות אם הרעש הבלתי נסבל של קריאת המואזין לתפילות.

נראה שהדבר נעשה במכוון, אולי מתוך מחשבה שהתושבים באזור יעזבו את הישוב, בטוח שזה מכוון ולא מקרי, אולי הם מקבלים הנחיות מהחמאס ושותפיהם, אני משוכנע שאם זה היה קורה בערים ישראלים , כבר מזמן היו עולים על הבריקדות ותובעים להפסיק את העניין. 

לדעתי היה חייב שר הדתות להכנס לעובי הקורה ולקרוא את המואזין לסדר, כאן ועכשיו, ואם זה לא הולך, המשטרה צריכה לעצור את המואזין או להחרים את הרמקולים..... נקודה

הכותב הוא חבר קיבוץ מעין-צבי

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 3 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
צא מהחמיצות ופתח את הראש
שוקי חבקוקי 24.11.12 (02:55)
2.
replica handbags ל"ת
miniu 19.03.13 (05:22)
3.
replica handbags ל"ת
miniu 19.03.13 (05:24)