מס' צפיות - 436
דירוג ממוצע -
אולמרט "חייב בדחיפות" עוד איזה כור סודי להפצצה אחרת...
אחרת כולם ימשיכו לזכור שהוא "חמקמק" נמלט, ויש לו את זה !
מאת: בעז לביא 06/05/08 (10:20)

הפעם כבר משוכנעים כולם שרה"מ "אכל לקרדה" ואני עדיין לא כל כך בטוח. אני כן משוכנע שלבני, מופז, דיכטר ואפילו השר המוכשר שיטרית לא יזילו דמעה בלילה על הכרית מרחמיהם על ראש מפלגתם. אולי כן יזילו, אם גם הפעם פריימניסטר "טפלון" יגליד מעל גופו את החשדות, ויחזור מחייך ונינוח לשולחן ישיבת הממשלה בכסא ראש הממשלה ביום א'.

 

ואולי שר אחר יעביר בראשו הרהור שני באשר לתפקוד אנשיו ה"מתלהבים", והיה מודה לאל, לו קבל לפני חודש את משרד התיירות. "נו טוף" יאמר ודאי מזכירו, עוזרו ולחשנו הנאמן של אהוד מר יחזקאל, "גם אחרי 60 שנה של מדינת הימורים ב"לוטו אולמרט", עוד מהמרים עליו, ותאמינו לי, עוד אף אחד מאלה "לא הרוויח", אז מה הם מתעקשים"? ואני אומר לך מר יחזקאל(י), "תזהר ממוטציות, עוד בסוף משהו יתקע "בעיטה" וכל הכסף ישפך החוצה "!

 

מספרים עליו על רוה"מ, כי הוא המציא את הסמרטוט המתנפנף ברוח מוארת אור כתום דמוי לפיד אש (שרואים בחתונות) כי אמרו לו "אין אש בלי עשן" והוא כמבין גדול רצה "לבטל את התיזה" ולצאת בשלום.

 

לא ברור לי באמת מה קורה בעניינו של רוה"מ? איני ידידו ה"אוכל על שולחנו ונהנה מתופיניו". אבל כן טפלון לא טפלון הוא בכל זאת בן-אדם והלב שלו חשוב לו למשפחתו וגם קצת לעמו, בינינו, הוא לא רוה"מ גרוע יותר מב"ב (ביבי ברק).

 

ושאף אחד מאיתנו לא יחשוב שעם אלה תוצנח לנו ה"ישועה" כמטען חריג ממטוס הרקולס. אז לא כדאי למהר עם "מכות מוטצ'אטו" ולקוות שהמרחק מאיגרא רמה לבירא עמיקתא לא גדול מדי, (הוא כבר לא כל כך צעיר...).

 

תמונה: יונתן קלינגר לפי רשיון Creative Commons

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר