מס' צפיות - 368
דירוג ממוצע -
ביקשנו-קיבלנו
ממשלה "רחבה" --- ממשלה יקרה, וזו רק ההתחלה,,
מאת: zvidoc 20/04/09 (01:01)

הידיעה ב-ynet על דרישת רשות המיסים להעלות את המס על הדלקים ולבטל את הפטור על הסחר בירקות ופירות, מבהירה לבוחר את אשר הוא לא רצה לראות ולהבין לפני יום הפקודה. עתה יודע הבוחר כי בחירתו תעלה לו הרבה יותר מסתם שינוי במדיניות החוץ של הממשלה בה בחר.

 
העלאת המיסוי על הדלקים תשפיע באופן ישיר על העלאת מחירם של כל המוצרים והשירותים ללא יוצא מהכלל, אף חוליה בשרשרת לא תוכל לוותר על חלקה בעוגה כאשר המע"מ יראה ברכה רבה מהשינוי הנאה אשר מכינים לבוחר. והבוחר זה כולם, בלי יוצא מהכלל, הימין כי הוא ימין והשמאל כי לא ידע להילחם על מקומו.

 
עם עד עתה , הפרשנות הכלכלית הייתה כי מדינת ישראל עוד עמדה יפה מול המשבר העולמי, הרי והוצאה לפועל של הגזירות החדשות , אשר נועדו בראש ובראשונה לממן ממשלת טירוף חסרת מעצורים אשר נבחרה ע"י פשוטי העם על מנת לשרת את עשירי העם, הרי ונראה את האינפלציה דוהרת מעלה , את המשק מאיט ורודף את יתר מדינות המערב, את מעמד הביניים חותר כלפי מעמד העוני ורק העשירון העליון ומספר מוגזם של שרים ובני חסותם יראו ברכה מהחום אשר מעניק להם כיסאם..

 
הרבה יותר קל לכתוב כנגד וועידת דרבן, אבל כנראה כי חבל על הקולמוס, מדינת ישראל לא זקוקה לאחרים על מנת להרוס את עצמה , היא עושה זאת בצורה איכותית ביותר.

אולי יספיק לראות את ארצו לפני הקריסה?

 

להשיב את גלעד שליט לביתו ומיד!!!

הכותב הוא דור שני לשואה , בן למשכילים אקדמאים, מכונאי בדימוס, מדריך יישומיי-מחשב בפועל. אוהב מוסיקה קלאסית, ברוק רנסאנס ומודרנית. קורא-תולעי בשלש שפות ובעל דעות שמאל מתון - http://forum.kan-naim.co.il/viewforu

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר