מס' צפיות - 364
דירוג ממוצע -
ביקשנו - קיבלנו 3
לקרחון רואים כבר את הבטן וזה עדיין רק ההתחלה!!
מאת: zvidoc 21/05/09 (07:37)

העלאת מחירי הדלק הלילה כעוקף חוק ההסדרים,  רק מוכיח את הכוונה הברורה של ממשלת ביבי ליצור כלכלה בה האזרח  מהשכבות הבינוניות ומטה , לא יראו היכן תחתית הבור אשר כורה לו הגזירה החדשה מיני רבות אשר נכונו לו.

 

רק סוגיית העלאת מחירי הדלק, וכבר דובר בנושא , תגרור אחריה באופן מידי והמשכי עליית מחירי כל המוצרים כמעט ללא יוצא מהכלל, אין כמעט מוצר מדף  כמו גם רוב השירותים אשר לא תלויים במחירי הדלק.

 

אם ברוב המדינות הנאורות , הורידו את המיסוי על הדלקים עקב משבר הנפט והמשבר הכלכלי בכלל, ובכך הצליחו להניע מחדש את הכלכלה או לפחות להאט את בלימתה , הרי וממשלת ביבי עושה בדיוק את ההפוך מההיגיון, העלאת מחירי הדלק תגרום להגברת ההאטה של המכונה הכלכלית, במקום לתת לאזרח את האפשרות לצרוך מוצרים , יצמצם האחרון את צריכתו ומכאן וכל השרשרת הכלכלית יצרנית תהיה בסכנת הכחדה.

 

והאחראים לדבר הנורא הזה , זה כולנו, אלו אשר בחרו בממשלת ימין קיצונית זו, ואלו אשר לא ידעו לשכנע את סביבתם לבחור באלטרנטיבה מתאימה. לכן  ביקשנו קיבלנו!!!

 

המשך יבוא , ביבי יספק את הסחורה...

 

להשיב את גלעד שליט לביתו מיד!!! זה בהישג יד,,

הכותב הוא דור שני לשואה , בן למשכילים אקדמאים, מכונאי בדימוס, מדריך יישומיי-מחשב בפועל. אוהב מוסיקה קלאסית, ברוק רנסאנס ומודרנית. קורא-תולעי בשלש שפות ובעל דעות שמאל מתון - http://forum.kan-naim.co.il/viewforu

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר