מס' צפיות - 195
דירוג ממוצע -
הקרב על השלטון
למי שלתומו חשב כי כישלונה של הוועדה לבחירת יועץ משפטי חדש לממשלה נובע מנושאי מהות, שיחשוב שוב
מאת: אהרון רול 24/11/09 (07:12)

24 נובמבר 2009

הקרב על השלטון

למי שלתומו חשב כי כישלונה של הוועדה לבחירת יועץ משפטי חדש לממשלה נובע מנושאי מהות, שיחשוב שוב.  לגבי דידה של החונטה המשפטית, אין המדובר בבחירת האדם המקצועי המתאים ביותר למשרה הרמה והחשובה הזו, המדובר הוא בבחירת האדם המתאים ביותר לאג'נדת בית המשפט העליון.

שופטי העליון רואים במשרה זו משרת אמון, אמונם כמובן, לא אמון הממשלה.  לטעמם היועץ המשפטי לממשלה הינו זרועם הביצועית, ארוכת הטווח לשליטה מוחלטת על ממשלת ישראל ודרכה על כנסת ישראל ועם ישראל.

חוסר ההסכמה בועדה נבע מסיבה מרכזית וברורה, שלשת חברי הוועדה המזוהים עם בית המשפט העליון לא יכלו להסכים להניח ליועץ מוכשר ואובייקטיבי, רחמנא ליצלן, לכהן בתפקיד.  לטעמם כל סיבת קיומם וישיבתם בוועדה יהפוך לסר טעם במדה ואדם שאינו "משלהם" יזכה במשרה.

עיתון "הארץ", החסיד השוטה, חוטב העצים ושואב המים הנלעג של החונטה המשפטית טורח מזה זמן להשכילנו כי הועדה ניבדלת בתוכה בין "הפוליטיקאים", אלו השניים המובלים בידי שר המשפטים לשעבר משה ניסים, אשר "מניעיהם פסולים" מפאת נטיתם הפוליטית, לזו של הקבוצה "הענינית", "המקצועית", "חסרת הפניות", בראשות יו"ר הועדה הבדימוס "העליון" תאודור אור.  אם זו אינה צביעות, פוליטיקת הביבים במרעה, אחיזת עינים, שקר פשוט חד וחלק, איננו יודעים שקר גס מהו.  השופט אור וקבוצתו, זו חבורת הפוליטיקאים אשר עושים בית ספר בפוליטיקה לחבורתו של משה ניסים, נימצאים בוועדה לתכלית אחת, לוודא כי 'אחד מאנ"ש יכהן כיוהמ"ש', לא פחות ולא יותר.

ברור מעל כל ספק כי שני המועמדים אשר הוצעו על ידי המיעוט בוועדה, זה שהובל בידי שר המשפטים לשעבר משה ניסים, הינם הראויים ביותר.  המדובר בעו"ד ויינשטיין והשופט נועם סולצברג.  לא משום שהאחרים הינם פסולים או מוכתמים ציבורית, אלא משום שכישוריהם המיקצועיים נופלים מהשנים הניזכרים לעיל באשר לידע והניסיון בתחום הפלילי.  זהו התחום העיקרי שהיועץ המשפטי לממשלה ייבחן בו באופן השוטף וההדוק ביותר לכשיזכה במשרה.

אך עבור 'הברנז'ה', 'החונטה גודעת הידים', 'כנופית שלטון החוק', הנאחזת בקרנות המזבח ומפרפרת את שילהי שילטונה האחרונים על מדינת ישראל, אותם עניני מהות הינם זניחים לטעמם לנוכח האפשרות כי יאבדו את אחד ממוקדי הכח הראשיים שבידם על מדינת ישראל.

אב-טיפוס בזוי לביטויה של גישה זו הינו הגריאטרי ירון לונדון, שמאלני היסטרי וקיצוני ידוע.  בתוכניתו "לונדון וקירשנבאום" מתאריך 22 נובמבר 2009 , היצהיר הלה קבל אולפן ומצלמות, באופן האוילי והמטופש ביותר שניתן להעלות על הדעת כי הוא לא היה בוחר בנועם סולצברג למשרת היועץ משום שהינו חובש כיפה ו...שומו שמים, הלה חוטא במגורים בהתנחלות (התישבות) בגוש עציון.

רק השיטיון (תרתי משמע), יכול לתרץ התבטאות זו מאחר שבאם טיעון זה מחזיק מים הרי מדוע לדוגמא שלא נימנע מכל ערבי-ישראלי תושב הכפר עראבה הידוע במשטמת תושביו למדינת ישראל, לשרת במשרה ממשלתית?  הלא הוא ערבי נכון?  ובאם חבישת כיפה היא הנושא המונע אדם מלכהן במשרה ממשלתית הרי אליבא ד'לונדון יש להדיר כ-60% מכלל תושבי ישראל למלא משרה ממשלתית ניכבדה....שיטיון (נו טוב, לכאורה), הרי כבר אמרנו.

בל נשלה עצמנו, גישתו הגזענית, החד-אג'נדתית קיצונית של ירון לונדון משותפת למיעוט צעקני, קיצוני, מתיפיף, בעל תאוות שילטון על האחר-היהודי שאינה ברת כיבוש, הרואה במשטר הדמוקרטי המלצה בלבד ואשר הוא וודאי שאינו כפוף לה, בעל סממנים פשיסטים מובהקים, הרואה עצמו כמורם בזכות, ניבחר כוכבים-ומזלות לשלטון המיעוט על הרוב במדינת ישראל.

 

גם ניסיונו הפתטי והעלוב של היועץ המשפטי לממשלה, מזוז להנחות הממשלה לפתע פתאום כי כעת יש לתת לציבור את ההזדמנות להעלות התנגדויות לגבי המועמד לתפקיד וזאת לאחר שהוועדה כשלה להגיע לתמימות דעים באשר למועמד 'החונטה המשפטית', מלמד עד כמה מתאנפים חברי "כנופית שילטון החוק" באינטיליגנציה הציבורית.  ברור מעל לכל ספק כי המדובר במלחמת מאסף של שליח "שילטון החוק" ומאחזי העינים שמאחריו, לאנוס את הממשלה לבחור במועמד התואם את אג'נדת השמאל הקיצוני של בית המשפט העליון.  באם הנחיתו נעשית היתה בתום לב, היכן הוא היה עד היום?

 

הנה כאן הוא מבחן המשילות לממשלת ישראל.  החוק קובע כי כעת נימצא ענין בחירת היועץ המשפטי לממשלה החדש בידי שר המשפטים ראש הממשלה וממשלת ישראל.  היועץ המתעתע והדו-פרצופי מזוז מנסה לקעקע את הכללים של ממשלת ישראל עצמה.  הנה היא דוגמא אחת באשר לניגוד הענינים בו מצוי תפקיד היועץ כיום.  אסור באיסור חמור להניח לו בכך.  על ממשלת ישראל למשול, חד וחלק.

ולענין פיצול משרת היועץ המשפטי לממשלה בנוסף למשרת ראש התביעה הכללי, כל אשר על שר המשפטים וראש הממשלה לעשות, כתרגיל אינטלקטואלי, בבחינת "היפכא מסתברא", הוא למנות למשרה המאוחדת (לעת הזו), של היועץ המשפטי לממשלה אדם בעל אוריאנטציה ימנית מובהקת.  יהיה מענין ונילעג כאחת לחזות אזי אז באנשי החונטה המשפטית דורסים איש את רעהו במרוצתם, להתחנן ולהפציר בראש הממשלה ושר המשפטים לפצל כעת ומיד את תפקיד היעמ"ש, על מנת שלמצער ישאר תפקיד 'ראש התביעה הכללית' תחת שליטת החונטה.  הוא שנאמר, הבה ונבעיר את הכובע על ראש קוזקי-החונטה-המשפטית, הבה ונציגם בכל אפסותם, דו-פרצופיותם ועליבותם.

והלא כבר נאמר: "צדיקים מלאכתם נעשית בידי אחרים". ונוסיף: "זה הינו הצדק הפואטי במיטבו".

 

יהיה מענין, בייחוד יהיה מענין לחזות בהפעלת מתפרת התיקים הגדולה במזרח התיכון השולפת תיקים עבשים מכספת עלומה על מנת לאיים על השרים, בחדרי חדרים חשוכים, להרים אצבעות בכיוון הנכון.

 

אהרון רול

amroll@sympatico.com

www.aaronroll.com

http://www.global-report.net/aroll/

http://www.aaronroll.com/democracy/hatred_for_nothing_volume2.pdf

http://www.aaronroll.com/democracy/israeli democracy chapters.pdf

הכותב הוא איכפתי לנעשה במדינת ישראל וקיומה

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר