מס' צפיות - 188
דירוג ממוצע -
דיכאון כבד של שעון החורף והקיץ האבוד
החוק המתחכם של שעון הקיץ,פוגע קשות באוכלוסיה הישראלית המונה גם מיעוטים. את החום זה לא יפיג!!!
מאת: zvidoc 12/09/10 (00:40)

כבר נכתב כאן על שעון החורף הנופל עלינו הכוח השררה הלילה, אכן , נראה כי מדינת ישראל שוקעת לחושך כפול, הפיזי ע"י הזזת השעון למצב "חורף" (אולי ירד גשם הלילה) ולחשכת ימי הביניים.

לא רק שגיאוגרפית אין אנו מקיימים שעון מתאים לתנאי חיינו בחבל ארץ מסכן וקטן זה, בנוסף, אנו הולכים כנועים לגחמות הדתיים המנהלים פוליטיקה אשר אינה משקפת, בנושא זה, ולו דבר אחד השייך לדת, לצום או לכל דבר אחר השייך ליהדות.

את השעה המוטעיתשבה אנו חיים קבעו האנגלים שרירותית על מנת להקל על עצמם את ניהול האזור כולו בזמן המנדט הבריטי וכך יוצא כי אנו חיים עם שעון טורקיה ורומניה כאשר אנו קרובים למצריים בה גם בלי שעון קיף מרוויחים שעת אור מאוחרת יותר מאשר בישראל.

 לכן בא המחוקק הדמוקרטי ופסל כל אפשרות וחקק חוקי שעון הקשורים לאירועים דתיים ולא למציאות עכשווית בה יש לחסוך בחשמל ולזהם פחות את האוויר, בה יש לבן=אדם מורמלי שעון טבעי אשר שואף לראות יותר שעות אור ולחזור לביתו מהעבודה כאשר יש לו עוד סיכוי לעשות דבר מה עם ילדיו או חביריו. כן בארצות קרות בהן יום חורפי קצר במילא, הולכים יותר ויותר בני אנוש לרחוץ באור דמוי שמש על מנת להרים את המורל ומנוע שקיעה בדיכאון, כן , עודף שעות חורף גורם לדיכאון, זה מדעי, זה לא דתי, אבל פוגע גם בדתיים, גם בדתיים,גם בדתיים, גםםםםם.

דברים אלו נאמרים מתוך אמונה מליאה כי רוב העם, כולל הדתיים היה רוצה אור יום ארוך יותר וכי רק פוליטיקאים בעלי אינטרס לא דמוקרטי כופים על העם את רצונם.

וזה מפחיד, מפחיד, מפחיד,

ומכעיס

הכותב הוא דור שני לשואה , בן למשכילים אקדמאים, מכונאי בדימוס, מדריך יישומיי-מחשב בפועל. אוהב מוסיקה קלאסית, ברוק רנסאנס ומודרנית. קורא-תולעי בשלש שפות ובעל דעות שמאל מתון - http://forum.kan-naim.co.il/viewforu

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר