מס' צפיות - 73
דירוג ממוצע -
אראל מרגלית: תמיכתי בבוז'י הרצוג היא לטובת המדינה והמפלגה
לפני כארבעה חודשים יצאתי למסע, במהלכו חוויתי ופגשתי אנשים טובים ומדהימים בכל רחבי הארץ, הבנתי שהעם שלנו מחפש דרך חדשה,מנהיגות חדשה ואכן במהרה אתם הצטרפתם אלי וזה הפך להיות המסע שלנו.
מאת: אראל מרגלית 11/09/11 (21:49) 

חברים יקרים לדרך,


לפני כארבעה חודשים יצאתי למסע, במהלכו חוויתי ופגשתי אנשים טובים ומדהימים בכל רחבי הארץ, הבנתי שהעם שלנו מחפש דרך חדשה,מנהיגות חדשה ואכן במהרה אתם הצטרפתם אלי וזה הפך להיות המסע שלנו.


המסע שלנו להחזיר את התקווה למדינת ישראל ,המסע שלנו להחזיר את מפלגת העבודה להיות מפלגת שלטון ראוייה אשר חבריה ובוחריה חשים כלפיה גאווה עמוקה בלב. המסע חרט על דגלו את הסיסמא "מהפכה לא פחות!" ואכן, כחודשיים לאחר שהתחלנו, העם יצא אף הוא למחאה חברתית וקורא למהפכה.


צ'רצ'יל פעם אמר " זה לא מספיק שאנו עושים כמיטב יכולתנו, לפעמים עלינו לעשות את מה שנדרש".

 


אני בטוח שכולנו עשינו כמיטב יכולתנו וסחפנו איתנו אלפי אנשים והגענו להישגים חסרי תקדים בארבעה חודשים, אך עכשיו ,אני יודע כי עלינו לעשות את מה שנדרש על מנת שנוכל להשיג את מטרתינו.
אתמול עשיתי את מה שנדרש על מנת לאחד את הכוחות במפלגה ולהובילה למרכז הבמה.


הסרתי את מועמדתי לראשות המפלגה והבטחתי את תמיכתי בבוזי הרצוג לראשות המפלגה.


בוז'י הרצוג הינו מועמד צעיר, נמרץ אשר מאמין כמוני, כי על מפלגת העבודה להתחדש, להיפתח ולהכניס לפיתחה את הישראלים המוחים ברחובות. אני מאמין כי יחד בשילוב כוחות עם בוז'י, הקבוצה המופלאה שלנו, תבוא לידי ביטויי ותשפיע על סדרי העדיפות של מדינת ישראל.


בחירה בבוז'י היא בחירה בנו לצוות משותף שיוביל את המפלגה למקום אליו אנו שואפים. בחירה בנו, תחדש את המפלגה ותאפשר לנו להתמקד בעיקר ולהפוך את המחאה החברתית לעשייה חברתית, תאפשר עשייה ערכית, עשייה מדינית ותאפשר לנו להפוך את המפלגה שלנו לראוייה לתפוס את קדמת הבמה.

 

חברים יקרים זה הזמן שלכם לעשות את מה שנדרש. אני יודע שעשיתם כמיטב יכולתכם ואנו נמשיך ונעשה זאת כי המסע שלנו רק החל. אני קורא לכם להתחבר למקום ההוא שסחף אתכם איתי למסע. להגיע לקלפיות ביום שני הקרוב ולבחור בבוז'י הרצוג לראשות המפלגה.


שלכם, אראל מרגלית

הכותב הוא יזם היי-טק ויזם חברתי מירושלים. מייסד ושותף מנהל בקרן ההון-סיכון הבינלאומית JVP. בימים אלו אני מתמודד על ראשות מפלגת העבודה מתוך אמונה שלמה בצורך לשנות את נוף העשייה הציבורית במדינת ישראל.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
בוז'י הרצוג בחור נחמד, פעיל,
טליא 13.09.11 (15:10)