מס' צפיות - 242
דירוג ממוצע -
פצצה מתקתקת
מה אם היינו אוומרים לקוראים כי בתוך עשורים בודדים יחלו בסרטן מירב תושבי מדינת ישראל, בעיקר בשפלת החוף? חלקנו יפטור קביעה זו בזילזול. חלקנו פשוט יתעלם מכך, הרי טרדות היום-יום חשובות יותר. מיעוטנו הזניח, יקום לעשות מעשה
מאת: אהרון רול 05/08/09 (07:42)

מה אם היינו אוומרים לקוראים כי בתוך עשורים בודדים יחלו בסרטן מירב תושבי מדינת ישראל, בעיקר בשפלת החוף?  חלקנו יפטור קביעה זו בזילזול.  חלקנו פשוט יתעלם מכך, הרי טרדות היום-יום חשובות יותר.  מיעוטנו הזניח, יקום לעשות מעשה.

 

הנה הן העובדות.  בשנת 1975 אובחנו בישראל 7,500 חולי סרטן חדשים.  בשנת 1996 אובחנו 12,000 חולי סרטן ובשנת 2002 אובחנו בינינו כבר 22,000 חולי סרטן חדשים אשר הקיפו את כלל טווח הגילים.  המספר כיום כבר עובר את ה- 25,000 חולים בשנה.  זוהי עליה של 40% מעל קצב גידול האוכלוסיה בטווח שנים אלו במדינת ישראל.

לאלו בינינו הצופים בשידורי החדשות וממלמלים לעצמם ולבני ביתם "מה קורה כאן, מדוע כה הרבה ילדים חולים לפתע בסרטן", אינכם הוזים, דבר לא נידמה לכם באשר לתחלואת הסרטן, אכן כן, ישראל נימצאת תחת מתקפת סרטן, מגפת סרטן, אשר תקיף בעוד זמן לא רב להערכת יודעי דבר, תוך פרק זמן שלא יעלה על 20 עד 30  שנים, כל איש, אישה, ילד וזקן באוכלוסיה, ללא יוצא מהכלל.

 

ובכן "שיטת השקשוקה" עובדת ונוגעת לכל אחד ואחד מתושבי ישראל.  קישרי הון ושלטון נוגעים בכל אחד ואחד מאתנו ומהווים סכנה ברורה ומוחשית, לא תאורתית, לא רק עבור הדורות הבאים, אלא כאן ועכשיו, לחיינו.

 

זיהום האויר, המים והיבשה הנעשים על ידי טייקונים חמדנים, חסרי התחשבות ועכבות הם המסרטנים אותנו למוות.  מה דעתו של הקורא על הפלרת המים למשל? וועדות כבר קבעו כי ההפלרה מסרטנת את האוכלוסיה עקב החומצה הפלואור-סיליצית המוחדרת למי השתיה, שהינה המרכיב העיקרי של ההפלרה, אך דבר אינו מונע תהליך זה באשר שומרי החומות הינם מתוגמליה של משפחת עופר.  מפעלי הקונצרן מייצרים את החומר המסרטן הזה אשר הפלואור, בעל אכויות מונעות העששת הינו אך מרכיב אחד בו.  

 

ועדות האישור הממשלתיות הנימצאות בשליטת משפחת עופר, מאשרות כמובן השימוש, ועדות איכות הסביבה הנימצאות גם הן בשליטת המשפחה מאשרות כמובן השימוש גם הן, משרד הבריאות, היכן הוא?  אכן, גם הוא כבר נפל שדוד לכיסי המשפחה, מפלגות "הירוקים" נימצאות אף הן בשליטת המשפחה ומעלימות עין.  וכך, הפלואור על מרכיביו המסרטנים מוכנס למי השתיה שלנו לפי חוק אשר הועבר ביוזמת מחוקקים הנימצאים אף הם בכיסה של המשפחה ומתוגמלים כמובן בנדיבות בהתאם.

הלעג לרש הוא כי ההפלרה המסרטנת המגיעה מהקונצרן של "מסרטני עופר", מבוצעת במי השתיה של מדינת ישראל, תחזיקו חזק במושביכם, בהתאם לתקנה שהוספה ל"פקודת בריאות העם" משנת  1998, "בריאות העם", כן, וודאי, מיד.

גם תוכניות התפלת המים הממשלתיות לא יפתרו הבעיה באשר המים המותפלים מוחדרים לאקוויפרים השונים ברחבי ישראל ומאליו קולטים את "מסרטני עופר" כחלק אינטגרלי, הזמין לשתיה בידי האזרח.

 

ומה באשר לאזרח ישאל השואל התמים?  אין חיה כזו ישיב המשיב, למי איכפת מהאזרח.  אם ימות, יוולדו בישי גדא אחרים וחוזר חלילה. ואם איתרא מזלו של האזרח וחלה בסרטן וניזקק לטיפולים ממושכים ויקרים הרי הוצאות אלו, מיליארדי מיליארדים מהם, אלו אינם נופלים על "מסרטני עופר" אלא על כתפי האזרחים, סידור נוח הלא כן?

האזרח תפקידו אחד, להעשיר את אותם תאבי הבצע אשר דומה ואינם יודעים לעולם שבעה, חד גדיא אמיתי.

 

המתוחכמים בינינו כמובן ימציאו לנו פטנט.  נישתה מי "מעין" מבקבוקים ושלום על ישראל.  אז זהו, חכמולוגים שכמותכם, מי "המעינות" (איזה בדיחה למים מזוקקים ממי הברז של המפעל הסמוך), סופגים מסרטנים מחומר האריזה הפלסטי בכמות שאינה נופלת מזיהום המים והאויר של "מסרטני עופר".

  

רובם של החומרים המסרטנים הגרועים ביותר מגיעים ממפעלי "כימיקלים לישראל" המצויים בבעלות משפחת עופר.  כשליש מכלל החומרים המסרטנים במדינת ישראל מגיע רק ממפעל אחד של המשפחה "רותם אמפר דשנים" המפזר מסרטניו במי השתיה שלנו, בירקות שאנו אוכלים, בחלב ומוצריו אותם אנו שותים וצורכים ולמעשה בכל גידול השדה הצומח בישראל.  חומרים אלו מתפשטים בקרקע, במי האקוויפרים, באוויר אותו אנו נושמים, בכל אתר ואתר, אין בידנו האפשרות להמלט, להמנע או להסתתר מהם.  והלה הוא אך מפעל אחד מזהם מתוך עשרות מזהמים-מסרטנים אשר בבעלות המשפחה.

חומרים ידועים כמסרטני-על מזה שנים כגון ארסן, כספית, עופרת, ניקל ואחרים נישפכים לקרקע או מפוזרים כתרסיס אימים לאויר, בלא פיקוח אמיתי, תוך שהרשויות המופקדות לאכיפת התקנות נגד הפצת הרעלים מעלימות עין ביודעין.  נאמר זאת שוב, מירב הפיקוח על איכות הסביבה במדינת ישראל כבר ניקנה בעבר, נימצא בתהליכי קניה בהווה וייקנה בעתיד על ידי שלוחיה של משפחת השקשוקה הזו.  אנשי מפתח ברשויות האכיפה עוברים במספרים גדולים לעבוד בחברות הקונצרנים של האחים עופר תמורת משכורות וכיבודי עתק מתגמלים ומפנקים.  כמובן כי על תקופת צינון לא שמע איש מהם וגם אם שמע אין בכוונת איש לקיימה.

 

גם כלבי השמירה של הדמוקרטיה, אשר זה זמן רב הפכו לכלבים זבי החוטם, הבזויים של הדמוקרטיה, לא יצאו נקיים.  מזה זמן רב כי גורמים בערוץ-2 ובערוץ-1  כבר נחים בכיסיהם החמימים של "מסרטני עופר" וכדרכם בחול, מועלים בתפקידם, דואגים להצניע הידיעות כאמור לעיל, תמורת דמי לא יחרץ נדיבים.

 

גחמותיו של הגורל לעיתים עולות על כל דמיון.  דווקא המתישבים בשטחי יהודה ושומרון, עקב מיקומם, דומה וינצלו מהגורל האכזר הצפוי לאזרחינו בשפלת החוף.  מי אמר שאין ייתרון ביישוב ארץ ישראל?

 

ובכן מאין יבוא עזרנו?  דומה ושיטת השקשוקה דאגה כבר לסכור את פיותיהם של מרביתם של אלו המופקדים על בריאות הציבור.

עיקר העזרה לציבור תבוא מהציבור, מהמחאה הציבורית, מזעקה בעיתונות שעדיין לא שוחדה, מאתרי אינטרנט שאינם מחויבים ל"מסרטני עופר", מעצומות אין סופיות, תביעות ייצוגיות במיליארדים, אשר תיצבור תאוצה ותהפוך את הקערה על "מסרטני עופר" ועוזריהם בשרות הציבורי.

הפוליטיקאים מאידך, יכולים לקנות עולמם מהפן הציבורי באופן שיעלה אותם על ראש שמחת האזרחים אסירי התודה.  בנימין נתניהו ראש ממשלתנו, יעקב נאמן-שר המשפטים אהוד ברק שר משפטנו ובוז'י הרצוג שר רווחתנו, הכוונה היא בעיקר אליכם ולא רק משום תפקידיכם העכשווים.  עליכם להסב את רוע הגזרה כי בנפשו של העם הזה עסקינן.

 

קישור:

סרטון הדגמה לנאמר לעיל

http://www.youtube.com/watch?v=xpyyvxpw6cc

 

אהרון רול

amroll@rogers.com

www.aaronroll.com

http://www.global-report.net/aroll/

http://www.aaronroll.com/democracy/hatred_for_nothing_volume2.pdf

http://www.aaronroll.com/democracy/israeli democracy chapters.pdf

הכותב הוא איכפתי לנעשה במדינת ישראל וקיומה

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 3 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
כדי להגביר מודעות לעוול הנורא
דוד יוסף 06.08.09 (09:08)
2.
הקישור שלך לא תקין
ק 08.08.09 (20:10)
3.
וגם הקישור הזה לא תקין
ק 08.08.09 (20:11)