מס' צפיות - 935
דירוג ממוצע -
מה חשוב לוודא כשרוכשים כרטיסים להופעות ולהצגות בישראל?
מאת: תרבות בישראל 23/05/19 (15:54)

תחום ההופעות ואירועי התרבות בישראל עלה מדרגה בשנים האחרונות וכמות ההופעות הגדולות של אמני ישראל ואמנים מהעולם שמגיעים לכאן, הולכת וגדלה מדי שנה.

 

כדי לצלוח את רכישת הכרטיסים להופעות בצורה חכמה ונכונה, חשוב לעקוב אחרי כמה טיפים חשובים שבעזרתם, תוכלו לרכוש כרטיסים מהמקומות האמינים והנכונים וגם במחירים זולים ואטרקטיביים יותר.

 

אחד האתרים שכדאי להמליץ עליהם בכל הקשור לרכישת כרטיסים להופעות הוא אתר "קצת תרבות" החדש והמצוין שמציג באופן קבוע מידע על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל כגון הופעות של אמני חו"ל בישראל, מופעי סטנדאפ, הצגות, מופעי ילדים וכד'.

 

בכל פעם שמתפרסמת ידיעה באתר על הופעה חדשה או אירוע תרבותי כזה או אחר, אתר "קצת תרבות" נוהג לסקר באופן מדוייק, עדכני ומפורט אודות המופע ומציג גם את הפניות לרכישת כרטיסים להופעות באתרי משרדי הכרטיסים הרשמיים והאמינים ביותר ומציע גם כערך מוסף את המשרדים שמציעים את הכרטיסים המוזלים ביותר.

 

מידע זה חשוב מאין כמוהו בתקופה זו בה ישנם לר מעט אתרים מפוקפקים שמציעים לכאורה כרטיסים להופעות אך למעשה, אין להם את הסמכות או את האישור מצד המפיקים למכור כרטיסים, וכך, אם תרכשו מהם כרטיס, סיכוי גבוה מאוד שלא יקבלו אותו בכניסה להופעה.

 

אחד האתרים הידועים ביותר בהקשר זה, הוא אתר viagogo שניתן למצוא עליו כמות עצומה של כתבות שליליות ברשת שמדווחות על רכישת כרטיסים באתר ואי קבלתו ביום המופע. לכן, חשוב לבדוק ולקחת פרטים על הופעות רק באתרים רשמיים ואמינים כמו אתר "קצת תרבות" ואתרים אמינים נוספים, בהם תוכלו למצוא רק מידע אמין, רשמי ומדויק.

 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר