מס' צפיות - 546
דירוג ממוצע -
פנינה טורנה חזרה למשכנות ה"אח הגדול" כדי לחטוף את 'זובור' חייה
אמש חברו להם כוכבי ה-v.i.p בטרקלין הווילה ל'ערב נוסטלגייה' יחיד במינו ומהמם. אפילו למנחים המפולפלים "ברחו המילים מהפה".אולי 'ה'תכנית בסדרה הזאת.
מאת: בעז לביא 06/04/09 (10:54)

מן המותר (כמובן) לפרט כאן את השתלשלות ארועי הערב, אבל לכמה דברים חשוב היה להקדיש יתר תשומת-לב.

 

ראשית, מנחם, השרוט הזה, 'הסדיסט היישר' (עאלק), שאומר הכל בפנים ולא משקר אף פעם, שהצליח להשכין ריב והמולה בכל סנטימטר מרובע בווילה, עם כל דיירי הבית ואחותם ומי לא? הפך לפתע "אליל ההמונים"!! ממש "מון שרי", אמיץ, שנון, 'מאמן אישי', 'מכופף הבננות'    ת ו ת ח !!

 

הוא יישם - מנחם זה - את שיטת ה"מקל", שאנחנו כל-כך בקנאות נלחמים ליישם בקרב צרינו, שכנינו, בני בריתנו בני ישמעאל. "דפוק להם בומבה ב'נבוט'(אלת רועים  ערבית) ותראה איזה 'סאחבקים' יהיו לך.

 

אבל העיקר בערב זה, הוקדש ל- "ה-זובור" שחטפה אמש פנינהל'ה טורנה, שממש "חפרה בציפרניים"כדי שיעניקו לה את זה. היא הרגישה -לפתע פתאום - שאף אחד "לא רואה אותה מסנטימטר" ולמנחם הרע הזה, המגעיל,

שרב עם כל מה שזז בבית, - אתו פטרה מנשיקה וחיבוק מצידה עם כניסתו - ממש "מקריבים קרבנות" מרוב "לקק", "אליל"!

 

והיא - כדברי השיר - כל הזמן, "לא ידעה שהיא כזאת"?! פנינה טורנה היא אישה "בומבה" עם נשמה, תוססת, יוצרת, מבשלת, מכבסת-תולה, גם יפה וגם אופה.(לדעתי כמובן). אבל יש לה את השריטות שלה... עמוקות מאד.. ארוכות מאד, שחייבות קודם כל הבנה אחר-כך טיפול (ולא אגע בזאת כאן). אבל בתוך כך אדגיש את זאת:

 

א.  פנינה זאת אחת שחייבת "צל"ש " על כל מעשה שעשתה "למען החברה", ואת זה ה'סלבס' לא אוהבים.

 

ב.  פנינה היא  מוצר  שמוצאו צפון אפריקה, אך מסגלת לעצמה גינוני "פולניות" אשכנזית מוגזמת, ו'מגחכת עצמה לדעת' בעיני ה'חברה'.

 

ג.  פנינה, לעיתים, מתוך רצון טוב להזדהות עם בני שיחה ה'אינטימיים', להיות אכבר סאחבקית מבחינתם, ולזכות מהם במעט תשומת לב (שכה חסרה לה) , מוכנה לתרום למעמד גם קצת רכילות 'שחורה' ו'התלכלכויות קטנות' על עמיתיה, גם מבלי שהתכוונה לכך באמת(אני מניח), ואף מבלי   ששמה לב בכלל. ובעיקר כשברור לה שזה "תורם מאד להרגשתו ה'טובה' של בן/בני שיחה".

 

ד. הדבר הכי חשוב וגם הכי בעייתי  בעניינה הוא, שהיא באופן כרוני חושבת שכולם מחפשים אותה, ועל-כן מחלקת 'בעיטות' על ימין ועל שמאל, מה שנקרא 'הקדם תרופה למכה'.

 

אתמול, במפגש, התלוננה - מבלי שחייבת הייתה- , שהיא חשה 'שקופה', כאילו אף אחד לא "הבחין" בה עם כניסתו, ו"בכלל קורין, שכשהגיעה במפגש הראשוני, הביטה עליה בזלזול וחוסר עניין, והנה כשנכנסה לווילה, "תקעה לה נשיקה על הפה", אז מה נכון כאן הזלזול? או הנשיקה? שאלה בתום, בכל מקרה מעומק העלבון נטלה את הנשיקה בתנועה תיאטרלית מפיה והשליכה חזרה  לעבר קורין שעדיין לא הבינה מה רוצה ה("פוסטמה") הקטנה הזאת.

 

אחר-כך, כשהיללה את אשיותה ה"חברותית", "המותקית", הצהירה, ש"מעולם לא דברה מאחורי הגב", וגילגלה שם את החברה מצחוק, ש-10 דקות קודם לכן צפו  (יחד איתה) בקטע משוחזר בו  היא מכנה את מאיה 'פרחה', באיזו שיחה אינטימית שניהלה עם דודי מליץ (היושר).

 

נו? אז מה? את תוקעת לעצמך סכין בבטן, קוראת לחברה שיבואו  "לסובב", וחושבת שמשהו מהם יסרב

להצעה כל-כך נדיבה? אני לו הייתי במקומה, רק מ'השתיקה הרועמת' שהפגינו הסלבס החביבים כלפיה, ה"צחוקים המנומסים" שירו בציניות לעברה ו"ההבנה הכה ערסית" שהפגינו כלפייה, הייתי מתפורר במקום !

 

בדבר אחד היא יכולה להתנחם ! יש לה  ב י צ י ם ! וזה כנראה ע"ח 'חוסרים אחרים'. והרי היא בכל זאת מצליחה לא רע בכלל בתחומה.  

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 2 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
אמש באמת ראו שארז טל מתקשה לדבר
י. שמעוני 06.04.09 (13:14)
2.
אתה 'עוקצני' מדי, וקצת קשה לי להבין
איזדרכת 06.04.09 (14:00)